Hakkımızda

Yeşil İztaş Evden Eve Nakliyat olarak izmir de evden eve nakliyat hizmetini 1994 yılından beri taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Gerek ofis eşyası gerekse ev eşyalarındaki sorunsuz taşımacılık politikası ile her zaman ön planda olmuştur. Firmamızın bu başarılı grafik çizmesindeki en büyük etken güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmeti vermesidir... izmir evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firmamız, sadece evinizi taşımaz, güveninizi de taşır.

 

Öncelikle eşyalarınız büyük bir özenle yeni adreslerine taşıyoruz. Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, özel ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

 

İztaş izmir evden eve Nakliyat olarak, sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyor. Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler İztaş izmir evden eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz.

 

Yeşilyurt Evden Eve Taşımacılık Yılın vermiş olduğu tecrübe ile ekiplerimiz devamlı güncel tutulmaktadır. Personellerimizin taşıma konusundaki bilgileri her daim yenilenerek günümüz koşullarında taşımacılığın nasıl yapıldığını devamlı olarak irdelemekteyiz.

Bu sektörün hatayı kabul etmediğini bilerek ve ona göre ambalajlama yaparak eşyalarınız güvenli ve sigortalı bir şekilde yeni evinize yada ofisinize taşınmaktadır.

İzmir evden eve taşımacılık konusundaki misyonumuz ise Avrupa standartlarında bir taşıma hizmeti vermektir. Kalitenin ve güvenin ön planda tutulduğu ve sorunsuz, hasarsız nakliye hizmeti vermektir. Müşterilerimizin haklarına saygı göstermek ve kesinlikle müşterilerimize yük olmadan taşıma işlemi gerçekleştirmektir.

Karabağlar Evden Eve Taşımacılık ile Siz Degerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz

 

 

Güler Yüzlü Hizmet ve Profesyonel Kadromuzda hergün yenileniyor ve güçlü bir bağla büyümeye devam ediyoruz kuruculardan olan Ramazan Yeşilgöz olarak firmamın ön önemli bir presibi olan profesyonel hizmet ve yüzünüzde bir tebesüm yarata bildiysek işte bu bizim en büyük başarımızdır.

 

 

 

Hizmetlerimiz

 

Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta , müşterilerimize verdiğimiz sözü “Hizmet Garanti Sertifikası” olarak görmemizdir. Dürüst , kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip , evden eve nakliyat hizmetinde marka olarak kendimizi daha da geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir. Kullandığımız ekipmanlar ve sistemler , müşterilerimize verdiğimiz taahhüt ve sunduğumuz kaliteli servis hizmet politikamızı yansıtmaktadır. 

Müşterilerimize sunduğumuz evden eve nakliyat , nakliye ve taşıma hizmetlerinde tüm kaynak ve olanaklarımızı kullanırız.  Sizin güveninizi kazanmak , bizim için en önemli yatırımdır.

 

Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık

İzmir de alanında, Şehir İçi Ve Şehirler Arası Nakliyat'ta Söz Sahibi Olan Firmamız, Siz Değerli Müşterilerimize; Kaliteli Profesyonel Ve Size Uygun Çözümlerle Evden Eve Nakliyat Ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Hizmetlerinize Taliptir. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Olarak Tüm İllerimizden İstanbul’a Düzenli Olarak Karşılıklı Her Hafta Araç Çıkartmaktayız. Yıllarıın vermiş olduğu tecrübe ile ekiplerimiz devamlı güncel tutulmaktadır.  izmir evden eve nakliyat olarak Personellerimizin taşıma konusundaki bilgileri, her daim yenilenerek, günümüz koşullarında izmirde evden eve taşımacılık ve taşımacılığın nasıl yapıldığını devamlı olarak irdelemekteyiz. İzmir evden eve taşımacılık sektörünün, hatayı kabul etmediğini bilerek ve ona göre ambalajlama yaparak, eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir şekilde evden eve yeni evinize yada ofisten ofise , yeni ofisinize taşınmaktadır.

 Hiçbir şekilde battaniye ile paketleme işlemi uygulanmamaktadır.Taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, eşyaların eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Evden eve Taşımacılık bizim en iyi yaptığımız ve en iyi yapmak için çok caba gösterdiğimiz iştir. Bu konuda idialı ve en güvenilir evden eve taşımacılık firması olmak için çaba göstermekteyiz.

 

Evden Eve Nakliyat Firmaları

izmir Nakliyat firmaları arasında en iyi ve kaliteli hizmeti sunan şirketimiz, tamamıyla tavsiye sistemi üzerinden çalışmaktadır. Bizim  bütün evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi firma olarak üst sıralara çıkmamızın en büyük kaynağı işimize verdiğimiz önemdir.

 

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

En iyi nakliyat firmasını arıyorsanız bizi aramalı ve bize danışmalısınız.  Biz işimizi severek yapmaktayız. İşimize verdiğimiz değer ve saygı nedeniyle hiç kimsenin korsan bir firma ile taşınarak kötü duruma düşmesini istemeyiz. Çoğu kişi korsan nakliyat şirketi olarak çalışanları diğer kurumsal firmalardan ayırt edemez. Çünkü çoğu kez korsanların İnternet ve telefonla iletişim sistemi kurumsal firmalardan daha iyi olabiliyor.

 

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız Şehirler arası taşımacılık da Sizi İzmir’den Türkiye’nin her yerine taşır.

Firmamızdan istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Evden eve nakliyat  konusunda profesyonel hizmet veren firmamız İzmir Nakliyat Firmaları hangi sistemde ve hangi şekilde bu hizmeti sunuyor detaylı olarak bilgilendirme alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat izmir Firmaları arasında Şehirlerarası Nakliye uzmanı olarak fiyatları ve kalitesi ile tavsiye edilebilecek kurumsal ve profesyonel teklif ve fiyat sunan nakliyat firması olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Paketleme: Bütün evlerde olduğu gibi sizin evinizde de kırılacak eşyalarınız ve ufak tefekleriniz muhakkak vardır. Biz bunları hiç bir karışıklık oluşturmayacak şekilde üzerleri notlu olarak, ambalaj kağıtları ile sararak karton kutular içerisine yerleştiriyoruz. Kullancığımız bütün malzemeler hijyen koşullarına uygundur.

Ambalajlama: Eşyalarınızı kısaca tanımayalacak olursak, koltuk takımları, mobilyalar, beyaz eşyalar, dijital eşyalar, antika eşyalar, piyano.. vb eşyalarınızın hepsinin ambalajlanması için aynı malzemeleri kullanmıyoruz. Her eşyayı koruyacak malzeme farklıdır. Eşyalarınızın türü boyutu hassasiyeti ve ağırlığına göre ambalaj sistemimiz farklılık gösterebilir. Kullandığımız malzemeler: patpat, mukkavvalı patpat, streç, köşe bend, mukavva karton, koli, koli bandı, koruma dolabı.

 

 

 

 

 

Yeşil İztaş Evden Eve Nakliyat - 0 531 700 26 90 (Telefonla Fiyat Alabilirsiniz)